  • LG UltraFine 27UQ850V 27" bildskärm
    LG
    Kort om produkten
    LG UltraFine 27UQ850V 27" bildskärm med en superskarp 4K Ultra HD IPS-panel med fantastiska färger är perfekt för både arbete och underhållning. Den stöder HDR400 och täcker 98 % av DCI-P3-färgomfånget, så din bild blir ljus och levande.Läs mer om produkten
    PlatinumLG
    Leverantörens EcoVadis scoreLäs mer om EcoVadis
    exkl. moms
    OUTLET PRISNypris 8169.-Nypris 6535.-
    Bra skick – Mindre spår av användning
    Ny produkt 8169.-6535.-
    Energiklass
    Teknisk specifikation
    • 27" 4K Ultra HD IPS-panel
    • 60 Hz, AMD FreeSync
    • 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C
    Se alla specifikationer
    promotion
    Spara 1000:- för varje 5000:- du handlar för
    LG UltraFine 27UQ850V 27"-skärm ger en otroligt detaljerad bild tack vare 4K UltraHD-upplösningen. Dess IPS-panel erbjuder livfulla färger och breda betraktningsvinklar, AMD FreeSync ser till att du slipper suddighet och screen tearing, och du har en mängd anslutningsmöjligheter.
    Ultra HD IPS-panel
    HDR-certifierad
    Synkroniseringsteknik
    USB-C-anslutning
    Mindre kabeltrassel på ditt skrivbord. Den vändbara USB-C-porten möjliggör snabba dataöverföringar och ger en effekt på upp till 90 W.
    Nyckelfunktioner
    - 27-tums IPS-panel
    - 3840 x 2160 4K Ultra HD-upplösning
    - 1400:1 kontrastförhållande
    - 60 Hz uppdateringsfrekvens
    - 5 ms svarstid
    - AMD FreeSync
    - VESA DisplayHDR 400
    - 98 % DCI-P3 färgomfångstäckning
    - 400 cd/m2 ljusstyrka
    - Integrerade högtalare (2x 5 W)
    Ergonomi
    - 20/-5° lutning
    - 11 cm justerbar höjd
    - Pivot (medurs)
    - VESA 100 x 100
    Anslutningsmöjligheter
    - 2x HDMI 2.1
    - 1x DisplayPort 1.4
    - 1x USB-C (90 W strömförsörjning)
    - 2x USB-A
    - 1x USB-B
    - 3,5 mm-uttag