  • Lenovo L27H 27/QHD/IPS/100Hz/1ms/HAS/65W
    Denna produkt har ännu inte blivit bedömd.0
    Lenovo
    Kort om produkten
    Njut av din dators kapacitet till fullo på Lenovo L27h-4A 27" IPS-bildskärm. Skärmen kommer med en Quad HD-upplösning, 100 Hz uppdateringsfrekvens och 1 ms svarstid. Och det finns massor av anslutningsmöjligheter också.Läs mer om produkten
    GoldLenovo
    Leverantörens EcoVadis scoreLäs mer om EcoVadis
    exkl. moms
    OUTLET PRISNypris 3990.-Nypris 3192.-
    Nyskick - i originalförpackning
    Ny produkt 3990.-3192.-
    Energiklass
    Teknisk specifikation
    • 27" Quad HD IPS-skärm
    • 100 Hz, 1 ms svarstid
    • 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C
    Se alla specifikationer
    promotion
    Spara 1000:- för varje 5000:- du handlar för
    Redigera dokument, titta på högupplösta videor eller spela videospel på Lenovo L27h-4A 27" IPS-bildskärm. Den har en superdetaljerad Quad HD-upplösning, jämn 100Hz uppdateringsfrekvens och snabb 1 ms svarstid för en fantastisk datorupplevelse.
    QuadHD IPS-panel
    Sömlös anslutning med USB-C
    Förenkla din arbetsyta med skärmens USB-C-port, som erbjuder en enkabellösning för både ström och bildskärm. Genom att leverera upp till 75 W effekt kan du ladda kompatibla enheter direkt från skärmen, minska kabeltrassel och hålla ordning på ditt skrivbord. Inkluderandet av ytterligare USB-hubb säkerställer att du enkelt kan ansluta flera USB-A-enheter.
    Hög uppdateringsfrekvens
    Skärmen kommer med en hög uppdateringsfrekvens på 100 Hz, vilket gör att du kan njuta av smidig rullning och en lyhörd användarupplevelse. Tillsammans med den snabba svarstiden på 1 ms är skärmen perfekt även för lite spel
    Anslutningsmöjligheter
    Nyckelfunktioner :
    - 27-tums IPS-panel
    - Quad HD-upplösning
    - 100 Hz uppdateringsfrekvens
    - 1 ms svarstid
    - 1500:1 konstant kontrastförhållande
    - 350 nit ljusstyrka
    - Inbyggd högtalare
    Ergonomi:
    - 22º / -5º skärmlutning
    - 15 cm justerbar höjd
    - VESA 100x100 fäste kompatibel
    Anslutningsmöjligheter
    - 2x HDMI2.1-port
    - 1x DisplayPort 1.4-port
    - 1x USB-C med DisplayPort 1.4 Alt-läge
    - 4x USB-A 3.2 Gen 1
    - 3,5 mm ljudjack