  • MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HND-IN Hanterad, rackmonte
    Denna produkt har ännu inte blivit bedömd.0
    MIKROTIK
    Kort om produkten
    Rackmontering: Nej Inbyggd processor: AR9344-DC3A-R AC ingångsspänning: 24 V LED -indikatorer: Ja Ethernet LAN -datahastigheter: 1000 Mbit/s Antal USB -portar: 1 DC-in-uttag: Ja Ingångsström: 1,2 A Processorfrekvens: 600 MHz Processorkärnor: 1 xDS...Läs mer om produkten
    Teknisk specifikation
      Se alla specifikationer
      Rackmontering: Nej
      Inbyggd processor: AR9344-DC3A-R
      AC ingångsspänning: 24 V
      LED -indikatorer: Ja
      Ethernet LAN -datahastigheter: 1000 Mbit/s
      Antal USB -portar: 1
      DC-in-uttag: Ja
      Ingångsström: 1,2 A
      Processorfrekvens: 600 MHz
      Processorkärnor: 1
      xDSL -anslutningstyp: Nej
      Wi-Fi-standarder: 802.11b, 802.11g, 80
      Wi-Fi-band: 802.11b/g/n
      Bredd: 28,5 cm
      Modulation: 16-QAM, 64-QAM, BPSK
      Höjd: 4,5 cm
      Internminne: 128 MB
      Drifttemperatur (TT): -35 - 65 ° C
      Nätadapter ingår: Ja
      Djup: 14,5 cm
      Ethernet LAN: Ja
      Kabelteknik: 10/100/1000Base-T (X)
      WAN-anslutning: Ethernet (RJ-45), Wi
      Strömförbrukning (standby): Strömförbrukning (PowerSave): Typ: Cloud Router Switch
      Mått (BxDxH): 285x145x45 mm