  • Lenovo 4X20E50578 Laptop nätadapter 170 W N/A 8.5 A
    Denna produkt har ännu inte blivit bedömd.0
    Lenovo
    Kort om produkten
    Lenovo 4X20E50578 Laptop nätadapter 170 W N/A 8.5 A20 V / DC / 8,5 A 170 W effekt Plats: uttag Lämplig för bärbara datorer från LenovoLäs mer om produkten
    GoldLenovo
    Leverantörens EcoVadis scoreLäs mer om EcoVadis
    Teknisk specifikation
    • 20 V / DC / 8,5 A 170 W effekt Plats: uttag Lämplig för bärbara datorer från Lenovo
    Se alla specifikationer