  • Lenovo Yoga Slim 7i U7-258V/32/512GB 14" Copilot+ PC (Aura edition)
    Denna produkt har ännu inte blivit bedömd.0
    Lenovo
    Kort om produkten
    Lenovo Yoga Slim 7i Copilot+ PC Aura-utgåvan låter dig uppleva oöverträffad effektivitet med sin AI-drivna Intel® Core™ Ultra 7 258V-processor och Windows 11 Home-miljö, i en smal, hållbar och lätt kropp med en fantastisk OLED-skärm.Läs mer om produkten
    GoldLenovo
    Leverantörens EcoVadis scoreLäs mer om EcoVadis
    exkl. moms
    OUTLET PRISNypris 16996.-Nypris 13597.-
    Nyskick - originalförpackning saknas
    Andra varianter:
    Ny produkt 16996.-13597.-
    Rekommenderade tillbehör:
    Teknisk specifikation
    • Intel® Core™ Ultra 7 258V processor
    • 14" 2.8K 120Hz OLED-skärm
    • 32GB LPDDR5X RAM, 512GB SSD-lagring
    Se alla specifikationer
    promotion
    Spara 1000:- för varje 5000:- du handlar för
    MerPC
    Du kan hitta vårt stora utbud avMer PC här:
    Mer Prestanda
    Mer Batteri
    Mer Frihet
    Mer Kreativ
    Temperatur (tomgång) 3/5
    Temperatur (belastning) 4/5
    Ljudnivå 5/5
    Laptop icon
    Batteri
    17h 52m
    Batteri
    CPU med intelligent AI
    Copilot+ PC
    2,8K OLED-skärm
    Med en 2,8K-upplösningsskärm som skryter med 100% sRGB och DCI-P3 färgomfång är bilderna levande och verklighetstrogna. Skärmens ljusstyrka på 500 nits säkerställer tydlighet även i väl upplysta miljöer, medan uppdateringsfrekvensen på 120 Hz ger jämn rörelse för video- och animationsarbete. Som komplement till den visuella festen finns det omslutande Dolby Atmos®-ljudet från fyra högtalare, som omger dig med rikt, detaljerat ljud när du arbetar eller kopplar av.